ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгында муниципаль хезмәткәрләр стажировкасы ачылды

2018 елның 26 апреле, пәнҗешәмбе

Бүген, 26 нчы апрель көнне ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгында министр вазыйфаларын башкаручы Артур Галиев рәислегендә һәм дәүләт хезмәткәрләренең һөнәри үсеше секторы мөдире Андрей Беденьгов һәм КФУ ның Дәүләт һәм муниципаль югары мәктәбе директоры Игорь Привалов катнашында “Татарстан Республикасының муниципаль берәмлекләр файдаланышында булган муниципаль мөлкәт һәм җир ресурслары белән идарә итүне оештыру” программасы буенча муниципаль хезмәткәрләр стажировкасы ачылды. Стажировка ике көн дәвам итәчәк.

Стажировкада икътисад сораулары буенча Лениногорск муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары Зөлфия Михайлова, Яр Чаллы шәһәренең җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре идарәсе башлыгы Ленар Гыйззәтуллин, Чистай муниципаль районының җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре палатасы җитәкчесе Марина Исхакова, Чүпрәле муниципаль районының җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре палатасы рәисе Ильмас Абдреев, Кукмара муниципаль районының җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре палатасы рәисе Ильяс Закиров катнашалар.