КБП «ТР бәяләүчеләр союзының» еллык гомуми җыелышы нәтиҗәләре

2019 елның 21 марты, пәнҗешәмбе

2019 елның 21 мартында Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгының утырышлар залында Коммерцияле булмаган партнерлык (КБП) «ТР бәяләүчеләр союзы» (Партнерлык) әгъзаларының гомуми еллык җыелышы узды. Җыелышта катнаштылар: 40тан артык оешма-Партнерлык әгъзалары, Партнерлык комитетлары һәм Советлары, профильле хакимият органнары җитәкчеләре һәм вәкилләре, шул исәптән, Росреестрның Татарстан Республикасы буенча идарәсе җитәкчесе урынбасары Артем Костин, Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министры урынбасары Эдуард Дияров, идарә әгъзасы Фарит Мусин, Лариса Швецова һәм Зульфия Камалова.

Идарә һәм Башкарма Дирекция эше турында хисаплар тыңланды, 2018 ел өчен бухгалтер хисабы һәм 2019 елга финанс планы расланды. КБП «ТР бәяләүчеләр союзының» башкарма директоры итеп чираттагы срокка бердәм фикер белән Олег Булгаков сайланды.

Хисап докладында Партнерлык президенты Андрей Лисичкин партнерлык эшчәнлегенең төп нәтиҗәләрен һәм юнәлешләрен чагылдырды.

Тулырак мәгълүмат - оценщики-рф.рт сайтында.