ноябрь, 2017 ел
җомга

Автотранспортларның техник торышын һәм хәрәкәт маршрутын мониторинглау максатыннан "Матди тәэмин итү" ДБУ 5 автомобиленә пилот проект буенча 1 айга трекерлар урнаштырылды. Сынау вакытында уңай нәтиҗәләр булган очракта система эшләп чыгаручылар белән үзара хезмәттәшлек итү турында карар кабул ителәчәк.

2017 елның 23  ноябре көнне гражданнарга түләүсез юридик ярдәм күрсәтү буенча мәгълумати-консультация группасы Арча муниципаль районының авылларына  халыкка бушлай юридик ярдәм күрсәтергә барачак.

Бу чарада группа составында ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы белгече Анна Ханжина җир законнары сораулары буенча ярдәм күрсәтәчәк.

Бәяләү өлкәсендә квалификация имтиханнары тапшыручылар игътибарына! Имтиханнар КФУ ның Икътисад һәм финанс институты базасында Бутлеров ур., 4, С405 аудиториядә үтәчәк. Керү урыны – үзәк бина. Бинага паспорт һәм чакыру кәгазе буенча алынган махсус пропусклар буенча кертеләчәкләр.