Татарстан Республикасының бәяләүчеләр даирәсен Күзәтү шурасының оештыру утырышы
11.12.2012

Татарстан Республикасының бәяләүчеләр берлеген Күзәтү шурасының оештыру утырышы көн тәртибе

1.     ТР Премьер-министрының беренче урынбасары Р. Ф. Муратовның сәламләү сүзе.

2.     “ТР бәяләүчеләр берлеге” коммерциясез партнерлыгы Президенты А.В. Лисичкинның “ТР бәяләүчеләр берлегенең максат һәм бурычлары һәм аның үсеш стратегиясе турында” доклады.

3.     Беренче Күзәтү шурасының оештыру утырышы ачып җибәрү (Президент НП Лисичкин А.В.)

·        Күзәтү шурасы рәисен сайлау;

·        Күзәтү шурасы рәисе урынбасарын сайлау.

4.     Чыгышлар:

·                   Бәяләү эшчәнлеге буенча Милли шура рәисе урынбасары Табакова Светлана Алексеевна (Мәскәү шәһәре).

·                   РФ икътисад үсеше министрлыгының корпоратив идарә итү департаменты директоры (Мәскәү шәһәре).

5.     Бәяләүчеләр оешмалары җитәкчеләре чыгышлары:

·                   Нейман Евгений Иосифович - СРО «Россия бәяләүчеләр җәмгыяте» беренче вице-президенты (Мәскәү шәһәре);

·                   Школьников Юрий Викторович –СРО «Бәяләүче-белгечләр милли коллегиясе» президенты (Мәскәү шәһәре).

6.     Төрлесе.

Тулы текстны карарга