Яңа Чишмә муниципаль районында халыкка түләүсез юридик ярдәм күрсәтү буенча чара узачак

2019 елның 10 октябре, пәнҗешәмбе

2019 елның 24 октябрендә Яңа Чишмә муниципаль районында Татарстан Республикасы Президентының «Татарстан Республикасында халыкка юридик ярдәм күрсәтү һәм хокукый агарту системасын үстерү чаралары турында» 2010 елның 22 мартындагы 156-УП номерлы Указын һәм «Татарстан Республикасында гражданнарга түләүсез юридик ярдәм күрсәтү турында»2012 елның 2 ноябрендәге 73-ТРЗ номерлы Татарстан Республикасы Законын гамәлгә ашыру кысаларында Халыкка түләүсез юридик ярдәм күрсәтү буенча чара узачак.

Мәгълүмат-консультация төркеме составына кергән ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгыннан әйдәп баручы консультанты – Александр Паймухин җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре сораулары буенча консультация бирәчәк.