Авыл хуҗалыгы билгеләнешендәге җирләрнең кадастр бәясе нәтиҗәләренә үзгәрешләр кертелде

2020 елның 24 июле, җомга

06.07.2020 Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы тарафыннан Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгының 05.06.2020 ел, № 1799-р боерыгы теркәлде, аның кадастр бәясе «Дәүләт кадастр бәяләве үзәге» ДБУ тарафыннан яңадан каралган җир кишәрлекләренә карата авыл хуҗалыгы билгеләнешендәге җирләрнең дәүләт кадастр бәясе нәтиҗәләренә үзгәрешләр кертелә.

Күрсәтелгән боерык Татарстан Республикасы хокукый мәгълүматының рәсми сайтында басылып чыкты pravo.tatarstan.ru 06.07.2020. рәсми басылып чыккан көненнән соң 10 көн узгач үз көченә керә.

Әлеге боерык белән "Дәүләт кадастр бәяләве нәтиҗәләре" - "авыл хуҗалыгы билгеләнешендәге җирләрне дәүләт кадастр бәяләүнең гамәлдәге нәтиҗәләре" бүлегендә танышырга мөмкин.