ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы командасы дәүләт хезмәткәрләре спартакиадасында волейбол буенча ярышларның плей-оффына чыкты

2021 елның 27 ноябре, шимбә

Бүген «Төзүче» спорт комплексында Татарстан Республикасы Дәүләт хезмәткәрләре Спартакиадасы кысаларында волейбол буенча ярышлар узды.

Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы командасы Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе һәм Татарстан Республикасы Югары суды командалары белән очрашты.Команда составында уеннарда министр Фәнил Әһлиуллин һәм министрның беренче урынбасары Артур Галиев катнашты. Спортчыларны көч биреп торырга хезмәттәшләре килде.

ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы командасы төркем турниры кысаларында 2 уен үткәрде, аның нәтиҗәләре буенча плей-оффка чыкты.

4 декабрьдә ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы командасына плей-офф уеннарында катнашырга туры киләчәк.

Командага киләсе уенда уңышлар телибез!