Татарстан Республикасы җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы командасы “Татарстан Республикасы Президенты Кубогына”

2019 елның 18 марты, дүшәмбе

2019 елның 16 мартында Татарстан Республикасы “Зөя калкулыклары” курорт шәһәре базасында тау чаңгысы спорты һәм сноуборд буенча “Татарстан Республикасы Президенты Кубогына” II Фестиваль үтте.

Ярышларда  Татарстан Республикасы дәүләт власте органнары, Татарстан Республикасы органнары, Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре власте органнары, Татарстан Республикасы предприятияләре һәм оешмалары, банклар, иминият компанияләре, массакүләм мәгълүмат чаралары, туристик компанияләр командалары катнашты.

Татарстан Республикасы җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы командасы спорт чараларында актив катнашты. Безнең министрлыкны, Фестивальне үткәрү турында нигезләмә таләп иткәнчә, 4 кеше тәгъдим итте: Селимханова Э.Ш., Аминов И.А., Галяутдинов З.З., Мубараков А.Г.

Каты көрәштән соң безнең команда почетлы III урынны алды. Безнең барлык Фестивальдә катнашучыларыбыз III урын өчен Дипломнар, “Татарстан Республикасы Президенты Кубогы” на тау чаңгысы һәм сноуборд буенча II Фестивальдә катнашучы медальләре һәм кыйммәтле призлар белән бүләкләнделәр.

Татарстан Республикасы җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы хкзмәткәрләре үз командалары белән горурланалар. Булдырасыз! Шулай тотыгыз!