1500дән артык гариза ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгының дәүләт хезмәтләре Порталы аша килде

2024 елның 21 феврале, чәршәмбе

Бердәм дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр порталын һәм Татарстан Республикасы Дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр Порталын кулланганда дәүләт хезмәтләрен алу җиңел һәм җиңел. Электрон гаризаны теләсә кайсы вакытта, тәүлекнең, бәйрәм һәм ял көннәренең вакытына карамастан бирергә мөмкин.

Татарстан Республикасы Дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр Порталына Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы тарафыннан күрсәтелә торган 25 дәүләт хезмәте күрсәтелгән, шул исәптән 12 дәүләт хезмәте - дәүләт һәм муниципаль хезмәтләрнең бердәм порталына.

Министрлык тарафыннан күрсәтелә торган дәүләт хезмәтләре исемлеге белән сылтама буенча танышырга мөмкин.

Бүгенге көндә дәүләт хезмәтләре Порталы аша Министрлык тарафыннан күрсәтелә торган дәүләт хезмәтләре буенча 1500дән артык гариза килгән.

Гариза бирүчеләрдән хезмәт күрсәтүнең сыйфатын һәм мөмкинлеген өзлексез арттыру механизмын формалаштыру өчен кире элемтә алу максатыннан анкета узарга, шулай ук Министрлык тарафыннан күрсәтелә торган дәүләт хезмәтләрен реинжиниринглау буенча тәкъдимнәр җибәрергә мөмкин.

Анкетада катнашу өчен сылтама буенча барырга кирәк.

Моннан тыш, министрлык фойесында «анкеталау тартмасы»урнаштырылган. Гариза бирүчеләр аңа көн саен, ял һәм эшләми торган бәйрәм көннәреннән тыш, 9.00 сәгатьтән 18.00 сәгатькә кадәр керә ала.