ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы командасы шахмат буенча ярышларда катнашты

2024 елның 31 марты, якшәмбе

30-31 мартта Татарстан Республикасы Дәүләт хезмәткәрләре Спартакиадасы кысаларында шахмат буенча ярышлар узды. Ярышлар шахмат, шашка һәм ГО буенча РСШОР базасында узды. Р.Г.Нәҗметдинова. Турнирда 20 команда катнаша.

Турнирда Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты командасы җиңү яулады, икенче урынны Татарстан Республикасы Раис администрациясе командасы, өченче урынны Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты алды.

Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы командасы 14 нче урынны алды.

Турнирда министрлык командасын Линар Әлмөхәммәтов, Рамил Латыйпов, Альбина Әхмәдиева, Чулпан Гаязова тәкъдим итте.