Видеоконференцэлемтә режимында газүткәргечләрне "Яңа Тура" һәм "Шәле" АЗСларына тапшыру сораулары каралды

2020 елның 7 августы, җомга

Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты җитәкчесе Шамил Гафаров тарафыннан расланган ведомствоара эшче төркем утырышының 03.08.2020 нче беркетмәсенең 11 пунктын үтәү кысаларында , 06.08.2020 Татарстан Республикасы Премьер-министрының нефть, газ, химия комплексы мәсьәләләре буенча ярдәмчесе Эльдар Адеев, «Газпром трансгаз Казан» ҖЧҖ, Казан шәһәрендәге «Газпром газомоторное топливо» филиалы, «ТРАНЗИТ-СИТИ» ҖЧҖ һәм Татарстан Республикасының Яшел Үзән һәм Питрәч муниципаль районнары башкарма комитетлары вәкилләре катнашында газүткәргечләрдән «Яңа Тура» һәм «Шәле» АЗСларына («Ирбис»АЗС) газүткәргечләр тапшыру сораулары буенча киңәшмә үткәрелде.