Марий Эл Республикасы Дәүләт милке министрлыгы дәүләт милкен сату буенча электрон формада аукцион үткәрү турында хәбәр итә

2021 елның 21 октябре, пәнҗешәмбе

Мари Эл Республикасының Кокшайск бистәсеннән ерак түгел ылыслы урман арасында урнашкан элеккеге шифаханәнең милек комплексы сатыла. Янәшәдә Идел елгасының Затоны булган чиста сулык урнашкан. Милек комплексы составына түбәндәгеләр керә: җир кишәрлеге һәм анда урнашкан күчемсез милек объектлары (50 урынлык йокы корпусы, бассейнлы спорт залы, медицина-көнкүреш корпусы, азык-төлек блогы, щитлы йортлар, мунча, су, җылылык, газ белән тәэмин итү объектлары), шулай ук күчемле милек.

Тулырак мәгълүмат белән Марий Эл Республикасы Дәүләт милке министрлыгында танышырга мөмкин.

Элемтә өчен җаваплы затлар ( сатучы вәкилләре) - Косарев Константин Владимирович-сатып алулар, кадрлар һәм сату бүлеге консультанты; Николаева Екатерина Юрьевна - сатып алулар, кадрлар һәм сату бүлеге консультанты, телефон: 8 (8362)21-00-34.